Soutěže

Poctivá ruční práce a hodiny u šicího stroje

19.11.2016

Hanka o sobě tvrdí, že je hyperaktivní paličatý samorost a její maminka zase, že od narození trpí chorobou „já sama“. 

Blogovat Hanka začala letos před prázdninami a blog je věnověný především novinkách v nabídce  SEW4HOME. „V tomto obchodním názvu je kromě iniciálu vlastně řečeno, co nabízím. A to je všechno možné, co se dá ušít a „vytunit“ tím domov. Šiju v malých sériích o pár kusech, tak aby to nepřestalo bavit mě ani moje zákaznice. V poslední době jsem úplně ukončila šití na přání. Je to z dlouhodobého hlediska neekonomické a bralo mi to čas na moje nápady a tvorbu. Na svojí práci bych vyzvedla vysokou kvalitu šití. Hodně mě baví patchwork. Tam je každý kus jedinečným originálem.“

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-4

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-3

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-2

Šít začala Hanka už na základní škole, na střední obšívala komplet sebe, kamarádky a kamarádky kamarádek. Šila si i svatební šaty. Se strojem je nerozlučná dvojka.

„Na mateřské mi bylo jasné, že do práce se vrátit nebude možné. Ještě na mateřské jsem ušila několik prvních polštářků a nabídla je na Mimibazaru. Je to už přes 9 let. Tenkrát nebyl FB, Instagram a jiné sociální sítě. Po dvou měsících jsem si udělala živnostňák a už to jelo. Jakmile byly obě děti ve školce otevřela jsem si dílnu. Postupem času jsem se přesunula na Fler. A plánuju zase další posun.“

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-7

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-6

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-sew4home-tamarki-5

Jestli tedy máte rádi textilní doplňky, mrkněte na Hančin Flerový obchůdek. A jako každý den vás zvu i dnes k soutěžení na blogu SEW4HOME.

Může se vám také líbit

4 komentáře

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 19.11.2016 at 17:44

  O SEW4HOME jsem vedela, neco uz mam i doma, ale ze ma i blog, to jsem netusila. Tak diky:-). M.

 • Odpovědět Vera 20.11.2016 at 17:43

  Dobry vecer Marketo, jen Vam chci moc podekovat za zorganizovani takto skvele akce, jako je Vas (před)adventni kalendar. Muselo Vas to stat jiste mnoho casu a námahy. Verte, ze to stoji za to a muj (nebo nas? myslim, ze mluvim z duse mnoha ctenarek:-)) obdiv k Vam opet vystoupal o několik levelu vyse:-) Jen tak dal, DIKY moc a at se Vam jen a jen dari:-) Veronika.

  • Odpovědět TAMARKI 20.11.2016 at 20:14

   Vero (Věrko), děkuju za milá slova a povzbuzení. Kalendář sice zabral spoustu času a úsilí, ale povedlo se cosi moc fajn. Holky z blogů jsem poznala o něco osobněji a doufám, že i je samotné potěšil. Zkusím z letošního prvního předadventního kalendáře udělat tradici. Uvidíme, jestli bude zájem. Hezký podzim Vám přeju.

 • Odpovědět Lucie 23.11.2016 at 21:22

  Hanka je skvělá!

 • Komentujte článek