Doplňky & dekorace

Jak drží všechny ty drobnosti na lednici?

27.5.2016

Patříte taky k těm domácnostem, co mají furt nějaké veledůležité věci na lednici? U nás tam stále něco „straší. A způsobů, jak docílit toho, aby tam drželi, je hnedle několik.

Tak za prvé: do všech těch Kostíků a kdejakých produktů pro děti cpou takové ty ošklivé magnety se seriálovými postavičkami a reklamou. Právě ty jde použít prostým přilepením na zadní stranu fotografie nebo čeholiv, co magnetické mít chcete .

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-1

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-2

Tyto reklamní magnetické fólie, které jsou ohavné a určitě se vám taky občas dostanou do rukou, si bezvadně rozumí s malými fotografiemi od vyvolejto.cz. Ti vám udělají malé polaroidové fotografie přímo z Instagramu nebo z disku. Dělají i magnety, ale varianta jejich fotky podlepené reklamními magnety, které nikdo snad nemůže potřebovat, mi přijde jako bezva minirecyklace.

Taky jsem onehdá vystříhla z nějakého časopisu komiksová okýnka a ta jsem stejně tak podlepila magnetickou fólií. Udělala jsem ale výběr těch vulgárnějších, takže než se děti naučí číst, měla bych je sundat.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Placatý kámen z procházky jsem podlepila klasickým kulatým magnetem.

No a ty krásné dřevěné magnetické kolíčky, které u nás drží vizitky, složenky a jiné drobnosti, jsou překrásné. Za tip na ně děkuju Marcelce z blogu  Nordic Passion. Za 49 kaček jsem pro ně do toho JYSKu musela.

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-7

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-6

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-3

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-4

diy-magnety-na-lednici-vyvolejto-5

Tak to by bylo z dnešního blbinkového okénka všechno. Ať žijí pěkné drobnosti, které dělají z našeho bytu osobitější místo.

Může se vám také líbit

5 komentářů

 • Odpovědět Deer-Meadow 27.5.2016 at 16:31

  to je můj věčný problém, já jsem si podlepila fotky na papír a pak je přichytila na pár místech na lednici, teď v novém bytě to bude horší, lednice bude zabudovaná. Navíc Richard miluje magnety, takže mu asi budu muset vymyslet nějakou tabuli 🙂

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 27.5.2016 at 20:14

  Market, krasne vyuziti – ten napad s fotkami super. My mame vestavenou lednici, takze ja zatim nic, kolicky cekaji na vyuziti, resp. na poradnou nastenku, ktera uz se v hlave zrodila, ted uz „jen“ realizace:-D. A je fajn, ze na tebe koliky pockaly:-). Dekuji za zminku o mne;-). Hezky vecer. M.

 • Odpovědět Danka 27.5.2016 at 20:44

  Markét, tak toho jsem naštěstí teď ušetřena, taky máme vestavěnou lednici. Ale kdysi na staré tam kluci měli všechno a když jsem to schovala, že je to okoukané, ten mladší okamžitě nakreslil další obrázky a dal je tam 🙂 Neprošlo mi mít lednici prázdnou 🙂 Hezký víkend D.

 • Odpovědět Peťka - Ladybird 28.5.2016 at 13:19

  Ty kolíčky jsou skvělé, moc děkuji za tip… Náš Čmeláček taky miluje magnetky všeho druhu… nejprve jsem obětovala své cestovní ze sbírky, pak jsem přišla na magnetickou fólii a když u nás vypukla „krtkománie“ vytiskla jsem obrázky krtka, zalaminovala a podlepila fólií… budu tak pokračovat i se členy rodiny… 🙂 Čmelda u toho vydrží hrozně dlouho a vyhraje si s magnetkami víc než s hračkami… 🙂

 • Komentujte článek