Doplňky & dekorace

Stáhněte si krásný minimalistický kalendář Vanessy Quijano

15.12.2015

Tuhle jsem narazila na stránky fotografky, grafické designérky a šperkařky Vanessy Quijano. Její jemné fotky, grafiky a vtipné typografické tisky, které přenáší na různé produkty jako polštáře, koberce, tašky a jiné, jsou ukázkou vybraného vkusu. Ve svém e-shopu, kromě již zmíněných bytových doplňků, nabízí také autorské šperky. Na blogu pak informuje o novinkách a své práci.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Seznam přání Ježíškovi se mi tím rozšířil a vás bych také ráda upozornila na krásný, minimalistický kalendář na rok 2016, který nabízí Vanessa zdarma ke stažení. Za to, jakou radost nám s ním udělala, bychom minimálně měli vzít na vědomí, že nám jej poskytla právě pro osobní potěchu a ne k jakémukoliv dalšímu nakládání.

Odkaz na stránky najdete zde.

Letos vám tedy dávám jen tip na kalendář, na rok příští zvažuji vytvořit už snad i vlastní. Laťka s kalendářem je nastavená vysoko, ale já miluju výzvy. Tak mrkejte na tu nádheru!

 

 

Může se vám také líbit

6 komentářů

 • Odpovědět Zuzana Helešicová 26.5.2016 at 9:02

  Dobrý den,
  předem – máte krásný web. Na Váš tip jsem si stáhla minimalistický kalendář Vanessy Quijano, ovšem nikde nemůžu sehnat dřevěné ramínko, na které bych ho pověsila (zatím visí na černém plastovém). Tipuju správně, že jste ho sehnala v Ikei? Bohužel tam už není na skladě a podobné nacházím jen v produktech pro hotely apod., které se prodávají po více kusech. Díky moc za radu.
  S pozdravem
  Zuzana

  • Odpovědět TAMARKI 26.5.2016 at 9:58

   Dobrý den, ano, jsou z Ikey. Ale kupovala jsem je dětem na výstavku obrázků v pokojíčku už velmi dávno, takže je možné, že je nemají. Ale dost mě to překvapuje, protože tohole je taková ta „stálice“. Zkuste průběžně, třeba je ještě naskladní.. Budu Vám držet palce.

 • Odpovědět Justyna 25.11.2016 at 18:44

  Jééééé, ten je nádherný. Taková jednoduchost! Já bych brala na příští rok… Achjo…

  • Odpovědět TAMARKI 25.11.2016 at 21:11

   Na příští rok chystám pro vás ke stažení tentokrát já. Už za pár dní, přijďte mrknout.

 • Odpovědět Hanka 6.12.2016 at 9:22

  Dobrý den, na Váš kalendář se těším! mezitím jsem koukla a vidím, že Vanessa už má ke stažení i verzi 2017, takže myslím, že příští rok bude u nás doma viset po stěnách kalendářů vícero:)…díky a pěkný den, Hanka

  • Odpovědět TAMARKI 7.12.2016 at 19:24

   Ano, Hani, Vanessa mě baví a už vystřelila nový. Taky se těším! Díky! Mějte se.

  Komentujte článek