Soutěže

Milovnice vintage stylu a dokonalým domovem

11.11.2016

Kdo z nás netouží po útulném domově podle svých představ? Dnes vás zavedu do jednoho takového a já vám garantuju, že i když jste příznivci jiných stylů bydlení, z Moničiného domova budete pěkně paf.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Její blog sleduju už dlouho. Monča má totiž neskutečný smysl pro detail. Píše o bydlení, zahradě, renovaci starých věcí a vyrábění dekorací. Má ráda nápady za pár korun. Inspirací jí je částečně skandinávský design, vintage věci a hlavně bílá barva.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-10

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-8

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-9

Blog s názvem Vintagelover.cz , který píše od roku 2012, charakterizuje takto: „Na mém blogu najdete interiéry i krásné věci, které mne baví, inspirují a které miluji. A nejen to! Můžete si objednat i stylové zástěry, mohu Vám uvázat svatební kytici nebo nazdobit sváteční stůl.“ Monika se totiž pustila i do výroby krásných autorských zástěrek, které je možné objednat tady. No a o jednu takovou krásku budete moci už ode dneška na jejím blogu soutěžit.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-2

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-1

S Moničinou láskou ke stylizování a dekoraci vyplynuly i květinové workshopy, které pořádá se svojí kamarádkou v Praze na Karlíně. Výsledkem účasti na takovém workshopu je výroba podzimního či adventního věnce. Z něj si kromě krásné květinové výzdoby odnesete i zástěrku. Jestli jsem vás navnadila, spěchejte s přihláškou, protože kapacita workshopu je omezena na 8 osob.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-3

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-4

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-5

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-vintagelover-tamarki-6

 

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek