Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 17

24.11.2019

Tři roky zpátky jsem vám ji poprvé představila. Už tenkrát měla nepřehlédnutelný tah na branku, který neztratila. Naopak, nabrala druhý dech a do své tvorby přibrala i svého muže.

S Martinou nás dohromady svedl Instagram a kus náhody. Je ze stejného města jako já a tak mám příležitost její růst pozorovat zblízka a ten dává v neuvěřitelném tempu. Stále rozšiřuje své pole působnosti a srší novými nápady. Vy kdo ji ještě neznáte, nechte ji se představit.

„Jsme malá rodinná firma. Základem konceptu MMMoje je ilustrace a grafika. Šiji a navrhuji šaty s autorským tiskem.

V nabídce máme velkou škálu kvalitního bavlněného plátna s MMM designem pro velké i malé. Můj životní partner a spolumajitel Jakub se věnuje sítotisku, díky kterému můžete mít doma opravdu originální kousky. Designů máme mnoho, ale od každého designu vzniká pár kousků. Tisk na šaty je vždy ojedinělý a nikdy se neopakuje.

Záleží nám na původu materiálů a pro svůj tisk vybíráme kvalitní produkty, tak aby sloužily dlouhou dobu. Není nám jedno, kdo a za jakých podmínek pro nás tričko, mikinu nebo porcelán vyrobil. Většina věcí pochazí z EU nebo jsou s GOTS certifikátem. Porcelánový set je kompletně česká výroba.

Během těch let, kdy fungujeme, přibylo nám do nabídky mnoho produktů. Můžeme tak potěšit novopečenou maminku, která hledá originální a vkusnou výbavičku pro své miminko, až po dárky pro babičky a dědečky.

Momentálně máme jako žhavou novinku porcelánový set pro dívky i chlapce s názvem Snění. Porcelán je vyrobený v Karlových Varech, potisknut profi tiskem se zdravotní nezávadností a s autorským návrhem právě od MMM.

A zrovna dnes jsem zahájila vernisáž v Rudické galerii, kam se můžete zajet podívat na mou linorytovou grafiku a látky. Výstava probíhá od 24.11 do 16.12 v galerii ve městě Rudice u Brna. Bližsí informace najdete jak u MMMoje na facebooku nebo instagramu anebo na stránce Rudické galerie.
A pokud nemáte cestu do Rudice, mé linoryty lze zakoupit přímo na stránkách www.mmmoje.cz.“

 

 

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek