Inspirace

Tip na zajímavé blogy

21.2.2016

Dnes se s vámi chci podělit o virtuální místa, kam si ráda utíkám ve chvílích klidu. Kam se stále vracím a kdo mě inspiruje svým osobitým stylem.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Mezi prvními je to blog RECYVECI slovenské učitelky na ZUŠ v Považské Bystrici. Píše ho už od roku 2012 a já tu její něžnou a lehkou formu blogování miluju. Saša „tvoří, šije, mění, dává druhou šanci, fotí co je jí líbí, co cítí, co ji těší a po čem touží“. Jakmile jednou její blogování ochutnáte, budete se vracet jako já.

 

recyveci-tamarki (2)

 

Druhý můj osobní tip je blog PLAMEŇÁK a OSLICE, kde Greta v krátkých, zato o to výstižnějších článcích vládne slovem. Její hořko-sladkou ironii a zvrhlý smysl pro humor žeru baštím. Dokumentuje lecjakou svoji náladu. Ať už tvořivou, bydlenkovskou, sběratelskou (jak já jí rozumím), tvořílkovskou či pozorovatelskou. A ona teda pozorovat umí.  Úvodník na její blog hlásí, že jde o „paběrkování a průzkum, plundrování a pilné ochutnávání života“.  To, jak dává dohromady písmena, je opravdu návykové. Já bych snesla i kratší intervaly mezi jejími jednotlivými posty.

 

plamenak-a-oslice-tamarki-blog

 

Sedněte si s holkama na tu vaší příští virtuální kávu a nechte se vtáhnout do jejich světa. A dejte mi pak vědět, jak se vám u nich líbilo.

Může se vám také líbit

8 komentářů

 • Odpovědět Saša 21.2.2016 at 21:33

  To je milé♥

 • Odpovědět Petra 21.2.2016 at 22:12

  Díky za typ! K Saši ráda nakukuju, musím mrknout i na ten druhý:)

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 22.2.2016 at 13:58

  Nahledla jsem k obema – u prvniho blogu obdivuji hlavne napady, u druheho hlavne ta slova:-). Dekuji za tipy. M.

 • Odpovědět Deer-Meadow 2.3.2016 at 16:30

  Díky za tipy! 🙂

 • Komentujte článek