Soutěže

Vyhlášení vítěze giveaway o sedací pytel

20.2.2016

Taková moje klasika. Něco je v plánu, onemocní děti. Včera jsem Zdendovi – než se vrátí od klienta – pekla ještě překvápkový narozeninový dort a  Samík s Elenkou i přes horečku a nevoli vylosovali jednoho z vás, kteří jste se zúčastnili mojí první giveaway o cenu z obchodu sedaci-pytle.cz. Účast byla hojná, zapojilo se vás rovných 130. Nemám zatím promyšlený jednodužší způsob losování, takže to celkem zabralo. Sepsala jsem seznam soutěžících s pořadovými čísly podle data přijetí komentáře. Napsala jsem na papír číslice, rozstříhala, poskládala. Z misky pak Elenka vylosovala, Samík rozbalil.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

giveaway-sedaci-pytle-tamarki-1

giveaway-sedaci-pytle-tamarki-4

giveaway-sedaci-pytle-tamarki-2

giveaway-sedaci-pytle-tamarki-3

Vylosovaným číslem byla DVOJKA. Gratuluji šťastné výherkyni „Andrea“ a vám ostatním přeju hodně štěstí při další soutěži, která se už připravuje. Výherkyni se ozvu e-mailem.

Moc vám všem děkuju za účast, zejména pak těm, kteří jste vyslyšeli mou výzvu v pravidlech a napsali mi i o vašem oblíbeném článku. To nebylo podmínkou účasti, ale o to víc jste mě potěšili.

Tak hezký víkend!

Může se vám také líbit

2 komentáře

  • Odpovědět Andrea 20.2.2016 at 21:15

    Moc dekuji detickam, jsem mile prekvapena a mam ohromnou radost☺ Tvuj web si s kazdou novinkou s chuti procitam, super prace, jen tak dal!

  • Komentujte článek