Inspirace

Znáte virtuální tržiště EZEBEE?

17.6.2016

Virtuálních tržišť plných rukodělných i jiných výrobků od konkrétních lidí známe každý asi několik. Není nejspíš nikoho, kdo by neznal už dlouho provařený Fler, slovenské Sashe nebo celosvětové Etsy. Ale něco nového, znáte?

Já jsem nedávno narazila na ezebee.com, kde se dají prodávat a nakupovat nejen produkty, ale i nabízet služby, pronájmy, projekty.

Když už se poslední dobou točím kolem té tvorby pro děti, nemohla jsem odolat tipům na krásné věcičky, které jsem tam našla. Mrkejte.

detske-pletene-ponozky-ezebee-tamarki-1Ma Jolie

selfie-cuddle-ezebee-tamarki-1Selfie cuddle

Copy of plysaci-pro-deti-ezebee-tamarki-2

plysaci-pro-deti-ezebee-tamarki-1

Przytulanki Lady Stump

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Odhalila jsem i Magazín Ezebee, kde se objevují zajímavé články na různá témata. Pro začínající živnostníky, jako jsem já, jsou tam bezva rady v oblasti internetového marketingu, tipy, jak nastartovat svůj byznys nebo rozhovory se zajímavými lidmi.

Celkem zajímavá mi přijde možnost platby ve virtuální měně ezebee  (bez poplatků za převody), v tzv. EZBcoins.  Za ty můžete nakupovat i prodávat a následně si je převést jako reálné peníze na svůj účet.

Tak, to by bylo z dnešního doporučovacího soudečku všechno. Užívejte sluníčka a na těch koupácích vám přeju silný internetový signál.  😉

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek