Soutěže

Milovnice grafiky a čistoty interiéru

26.11.2016
Z našeho blogerského předadventního kalendáře je Šárka třetí vyznavačkou černobílého interiéru. Její blog je ale jedním z nejstarších ze všech představených. A že není žádná začátečnice, ale profesionální blogerka, poznáte na první kliknutí.

Šárka je povoláním grafička. Svojí profesi propojila i s volnou tvorbou. Pod stejnou značkou, pod jakou bloguje, vznikají plakáty, kalendáře a další tiskoviny, které nabízí na svém e-shopu. Čas od času se věnuje abstraktní malbě, která je pro ni velkou radostí a relaxem. Stejně jako blog, jež se stal součástí její vysněné práce.
„Můj blog MA MAISON BLANCHE jsem založila před osmi lety, kdy jsme tehdy s manželem plánovali rekonstrukci našeho rozlehlého starého domu z roku 1980. Tenkrát jsem se zamilovala do francouzského provensálského bydlení a bílé barvy, a už jsem se nemohla dočkat, až to bude, a prostřednictvím blogového světa jsem hledala inspiraci. Od té doby se hodně změnilo, rekonstrukce stále ještě není úplně dokončena, ale láska k bílé barvě, jednoduchosti a nadčasovosti zůstala.“
V domě si Šárka s manželem většinu prací dělali sami. Její muž se svou truhlářskou firmou vyrobil veškerý nábytek na míru, okna i dveře. Chtěli především odhalit původní krásu domu, obnovit kamenné výklenky v přízemí a prosvětlit jej velkými okny ve francouzském stylu. „V této části domu nacházím největší inspiraci při jeho nekonečném zařizování, ke kterému se snažím přidat i náš osobní styl a promítnout do něj to, co máme s manželem rádi. Nakonec nám postupně vzniká mix stylů a bydlení plné kontrastů, které je prostě a hlavně naše …“
Šárčina rodina se od loňského roku rozrostla o malého syna a nedávno narozenou dcerku, proto se už převážně věnuje jen blogu, kdykoliv má volnou chvilku pro sebe. „Když stále můžu občas pokračovat v tom, co mě baví, můžu tak plná nové energie být zase pečující a spokojenou maminkou“.
sarka_mmb_12_2015_600px
sudio_vasa_vanoce_1
pracovna_kalendar_2017_1
kuchyne_seda_dub_2
kuchyne_seda_dub_6
cteci_bila_lampa_zuiver_1
jidelna_akryl_malba_obraz_5
e0ed3b558d87715dacecd9f4ebf2f148
b5e3bdde72075c46e6b9b08a0b64c668-1
Jestli jste vyznavačem těchto bílo-černých interiérů, určitě na Šárčině blogu přijdete na své. No a ani u Šárky nepřijdete – co se soutěžení týče – zkrátka. Já jen prozradím, že ruku grafičky dárek rozhodně nezapře.
Náš předadventní soutěžní kalendář se chýlí ke konci. Nezoufejte ale. Jedno předsevzetí jsem si takhle při listopadu už dala. A to, že si z mého předadventního soutěžního kalendáře uděláme takovou každoroční tradici, co říkáte?
Zítra jdeme do finále a tentokrát vám dám příležitost zasoutěžit si tady u mě na blogu. Tak přijďte poškádlit štěstí. Těším se na vás.

Může se vám také líbit

2 komentáře

  • Odpovědět Iveta 26.11.2016 at 9:32

    Super predsevzeti! 😉 Diky za to! Pekne dny, Iveta

  • Komentujte článek