Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 5

12.11.2019

Mám pocit, jakoby tady Playbag byl odedávna. Jejich produkty mám už léta doma a pokaždé mě v první chvíli mírně překvapí, že ho někdo ještě nezná.

Ačkoliv je to značka, která vyloženě dětské produkty nemá, stala se mi nedávno potěšující příhoda. Na Samíkově basketbalovém tréninku za mnou přišla maminka devítileté holčičky s dotazem, co že to mám za batoh. (Vlastním jeden starší, velmi minimalistický model šedé barvy, léta už jsou na něm trochu znát.) Dceři se prý moc líbí a touží dostat ho pod stromeček.  Tak to vidíte, některé děti mají vkus už raném dětství..

„Dovolte, abychom vás bez zbytečných frází a lakovaného marketingu seznámili se studiem Playbag. Většina lidí ví jen to, že pochází ze Zlína a dělá oblíbené stylové batohy a doplňky. Mnozí považují Playbag za velkou firmu s mnoha zaměstnanci a automatizovanou výrobou. Opak je pravdou – malý sedmičlenný tým specialistů tvoří vše od výroby až po prodej.

Důraz klademe na perfektní řemeslné zpracování produktu a nadčasový design. Hnací silou firmy je radost z vytváření věcí, které může jejich majitel či majitelka mnoho let užívat. Spokojenost zákazníka je na prvním místě a na produktech je znát, že byly vyrobeny s láskou k materiálu a citlivostí k nejmenším detailům.“

Chtěl bych, abyste nás cítili za každým našim produktem. Děkuji všem našim věrným i budoucím zákazníkům a také našim přátelům, kteří nám pomáhají a šíří naše dobré jméno k dalším lidem.” Aleš Loch – zakladatel, designer

Ochutnávku textilních batohů bysme měli, ale mrkněte na celokožené – ty už jsou pro FAKT VELKÝ KLUKY A HOLKY, nebo jejich minimalistické kabelky, peněženky nebo geniální DIY barefoot sandály. A ty plátěný tenisky – aaaaach. Dost bylo řečí, běžte se sami přesvědčit.

Jo a ještě soutěž samo. Tak ta poběží na Instagramovém profilu Playbag  a podle mých informací to bude docela sranda. Příjemnou zábavu, držím palce.

 

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek