Soutěže

Soutěžní adventní kalendář TAMARKI: den 1

8.11.2019

Tři roky zpátky to bylo poprvé, co jsem v předadventním čase nechala rozběhnout soutěžní adventní kalendář. Ten každý den představoval jeden ze zajímavých blogů. Letos jej oživuji a představím vám v něm každý den jednu z 23 krásných českých značek, které tvoří s láskou k životnímu prostředí, dětem, slow životnímu stylu, upcyklaci a přírodním materiálům.

Dnešním dnem mi dovolte odstartovat maratón představování a soutěží o krásné produkty. Snad pomůže i těm, kteří zatím tápou s inspirací na dárky.

A s rozdáváním začnu já.

Představování mi moc nejde a spousta z vás už moji tvorbu zná. Když jsem v létě roku 2016 začala psát tento blog, netušila jsem, kam mě na mé cestě zavede. Díky blogu jsem dostala příležitosti psát pro různá tištěná i online média. Na tématických akcích jsem potkala množství inspirativních lidí a téma bydlení a užitkového designu se pro mě stalo vášní. Po ukončení mateřské dovolené jsem si nedovedla představit návrat do kanceláře za stůl do ekonomického oboru. Moje vášeň mě přivedla k vytvoření vlastních produktů spojených s tématikou interiéru.

Dnes již třetím rokem vyrábím především závěsná houpací křesla pro dospělé.

 

Krásné ohlasy mě i přes občasnou vyčerpanost ženou stále dál. Minulý rok se podařilo rozšířit nabídku barevných variant křesel. Zatím jsem solitérní výrobce, ale se současným vývojem není úplně vyloučeno, že k sobě časem někoho přiberu. Přesto, že je to práce po všech stránkách náročná,dělá mi radost.

Občas vyjíždím na různé offline prodejní akce, potkáváme se osobně, poznáváte mě z online světa, hlásíte se. Dobíjíte mi neskutečně baterky a za to děkuju.

soutěž u tamarki

Jako poděkování za vaši přízeň si ode dneška až do první adventní neděle můžete zastoutěžit o závěsné křeslo CHILLO pro dospělé. Soutěž bude probíhat na mém instagramovém profilu a Fb stránkách. , kde také najdete její podmínky. Jste srdečně zváni.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Soutěže u všech značek končí první adventní neděli 1. prosince.

Moc se těším na následují dny i na milá osobní setkání na ostravském Meat Design, kde si budete moci ve dnech od pátku 22. do neděle 24.11  v mojí expozici posedět v křesle a taky zavítat v rámci programu na můj workshop  Tento krásný festival interiérového designu konaný v božských prostorách bývalého Dolu Hlubina a hale GONG v Dolní oblasti Vítkovice. Program bude našlapaný mimo jiné přednáškami a workshopy.

Workshop TAMARKI na Meat Design Ostrava

V nědělním ranním programu festivalu v čase od 10 do 11,45 si se mnou můžete vyrobit dva kusy GEO květináčků z pratelného papíru dle vlastního výběru. Přihlašovat se můžete na emailu tamarkicz@gmail.com. Cena workshopu je symbolických 200 Kč. Těším se na vás!

Může se vám také líbit

2 komentáře

  • Odpovědět jana 9.11.2019 at 9:04

    Dobrý den,
    krásná křesla,moc se mi líbí,taky bych si moc ráda zasoutěžila o jedno z nich,bohužel nemám ani instagram a ani fb. Mějte se hezky Jana

  • Komentujte článek