Soutěže

Za jakou značkou stojí tryskomyš Martina?

6.11.2016

Když o Marti, která pochází ze stejného města jako já (snad už se brzy potkáme i osobně), napsal kdosi v článku, že je to tryskomyš, vyhodnotil ji do puntíku stejně jako já. Kdo totiž tuhle maminku dvou rarášků zná, dá nám za pravdu.

Na to, abyste nahlédli do denního rytmu někoho, koho osobně neznáte, dnes už soukromého detektiva nepotřebujete. Stačí mít v hledáčku jeho profil na jedné ze sociálních sítí a obrázek si uděláte. Jak se stíhá Martina Mikytová věnovat s takovým nasazením nejen své značce, ale i své rodině, je mi stále záhadou.

Martina se vedením osudu a láskou k tvoření dostala k šití věcí pro nejmenší děti. Všechno to začalo prostou vlastní potřebou ve chvíli, kdy se jí narodil první syn a potřebami jejího okolí to pokračovalo. Dnes šije už celou škálu roztomilých věcí jako jsou úchopovky pro mimča, deky, hrací podložky, kapsáře, mazlíky pro větší děti, zavinovačky, či hnízdečka. Oblíbila si šití především z látek od světových designérů a ilustrátorů a před nedávnem se vrhla i do návrhu látek s vlastními motivy. Úzkostlivě dbá na to, aby tyto látky byly opatřeny atestem.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Na značce MMMoje je sympatické to, že máte možnost zjistit, kdo za ní stojí a s jakou láskou to všechno dělá. A to se pak jináč nakupuje. Takže pokud chcete omrknout něco z dílny Martiny nebo se o ní něco dozvědět, neváhejte.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-1

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-3

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-8

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-2

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-4

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-7

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-mmmoje-tamarki-6

V rámci našeho soutěžního předadventního kalendáře si pro vás Marťa za značku MMMoje připravila i soutěž a info k ní naleznete na její FB-stránce.

Přeji vám hezký den a držím palce.

Může se vám také líbit

4 komentáře

 • Odpovědět ina 6.11.2016 at 9:26

  Velmi sa mi pacia vsetky zvieratka, maju rozkosne tvaricky, najviac sa mi vsak pacia kralicky☺️?☺️.Drzim palce v dalsej tvorbe.

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 6.11.2016 at 11:32

  Veci vyborne a pro me novy objev, zrejme jsem Martinu neznala, diky. M.

 • Odpovědět El 6.11.2016 at 17:22

  To jsou krásné věci! 🙂

 • Odpovědět Pavlína 6.11.2016 at 17:40

  Je to nádherné, je skvělé, že díky Vašemu nápadu poznám i weby, které mi zatím byly utajeny.Dneska jen lituji, že už jsou děti velké. Děkuji,hezký den.

 • Komentujte článek