Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 14

21.11.2019

Dnes jste si počkali. Ale s o to větší radostí  vám dnes představím partu lidí, která tvoří pro děti.

Nemám, co bych dodala, ani úvod není třeba. Zakladatelka Utukutu to krásně shrnula. Bez lakovaných marketingových frází, tak jednoduše, výstižně a přímě, jak je to i dětem vlastní. Pojďme na to:

„Utukutu. Rozhoupaný název věští rozhoupané hračky. Je to tak.

Jsme rodinnou firmou, truhlárnou, dílnou, která sídlí v Praze, kde vyrábíme pohybové pomůcky a hračky pro děti i pro dospělé.

Utukutu vzniklo kvůli našim dětem a je na světě kvůli dětem a rodinám dalším.

První bylo Utukutu prkno, ale náš sortiment pohybových hraček se rozrůstá o další produkty. Většinou se tak děje na základě poptávky dalších rodičů, kteří pro své děti potřebují něco trochu speciálního, co na našem trhu nedokážou najít. A tak vzniklo Utukutu prkno XL velikosti. Houpačka krásně barevná, pro nejmenší děti, Spectra. Chůdičky. I balanční prkno pro větší děti a hlavně dospělé. A poslední v řadě vznikl KidHelper. Je to vzdušná verze učící věže, která pomáhá hlavně maminkám s jejich zvědavými prcky v období, kdy potřebují vše vidět, zkoušet, ….
Snažíme se vyrábět hračky, které děti budou bavit roky. Které s nimi rostou. Které nemají jen jeden účel. Jsou certifikované a splňují veškeré nutnosti, které splnit musíte, pokud hračku uvádíte na trh.

Gábina a Viktor jsou manželé, kteří řeší komunikaci se zákazníky, vlastně vzhled Utukutu na venek, a připravování nových produktů. David a David se starají o chod dílny a výroby. Ivana a Andrea o expedici a potřebné formality. V dílně se setkáte s další bandičkou lidí, kamarádů, kteří tvoří celý tým.
Vize do roku 2020 je krásná. Dopracovat nové produkty, které dokončujeme. U nich nás čeká certifikace, protože naše produkty musí být bezpečné. A žádný z produktů na trh nepouštíme bez ní. Stejně tak máme v plánu začít spolupracovat více s naším dvorním designérem Petrem Fialou a dalšími designéry, kteří se nám ozývají s jejich snem, uvést jejich hračku na trh.“

 

 

Prostě prima tým. Momentálně trochu oslaben, ale přesto připraven splnit vaše ježíškovská přání. Viktorovi přejme brzké uzdravení a celému Utukutu další krásné spolupráce na nových výrobcích pro spokojené malé uživatele.

Na Instagramu si můžete s Utukutu zasoutěžit o jejich Kid Helper neboli učící věž. Opusťte na chvíli myšlenky starostlivé a nalaďte svoje vtipné básnické střevo ..

 

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek