Soutěže

Nebojte se o věcech přemýšlet

15.11.2016

Možná už jsme s tím apelem na přemýšlení o souvislostech věcí, které nás obklupují,  někdy na zabití. Jenže ono není špatně se občas zamyslet. Jednou nás to přivede na cestu menšího konzumu, podruhé zase vylepší náladu, protože si přeprostě uvědomíme, jak jedeme v těch svých kolejích s klapkami na očích, hlavu plnou starostí a málo vnímáme to podstatné. 

Bářin blog mamapocket.cz taky nesleduju dlouho. Ale to, co jsem na něm našla, mě potěšilo. Já jsem občas přesně ten zaslepenej typ, co přes mraky zapomíná, že slunce stále svítí. No a pak narazím na Bářiny články a jsem ráda, že mi to zase někdo připomenul.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Bára se cítí být „životním optimistou se dvěma dětmi, manželem a jezevčíkem. Píše o tom, co ji baví, nad čím přemýšlí a někdy taky o tom, jak se snaží nezbláznit se. O svých vzestupech a pádech a všem možném.“

adventni-kalendar-mamapocket-giveaway-soutez-tamarki-2

adventni-kalendar-mamapocket-giveaway-soutez-tamarki-1

adventni-kalendar-mamapocket-giveaway-soutez-tamarki-3

Možná bych vypíchla Bářinu zajímavou nenakupovací výzvu. Právě oslavila půlroční výročí bez plnění svého šatníku. Glosuje pocity z nakupovací ukázněnosti a vy celé to Bářino snažení můžete sledovat od začátku.

Ještě si neodpustím upozornit na článek ze série MOM TALKS, pod který by se zaručeně většina maminek podepsala. A těm z vás, co nepodepsala a dokážete být stále happy, bych nejraději osobně stiskla ruku na gratulky. Článek s titulkem Mom talks – o radosti mi zvedl náladu i chloupky ležící na kůži.

Kromě dnešní Bářiny vyhlášené Giveaway je to pro dnešek všechno. A usmívejme se. Je to zadarmo a zároveň k nezaplacení …

Může se vám také líbit

6 komentářů

 • Odpovědět Hanka 15.11.2016 at 14:16

  Púlroku bez plnění svého šatníku? zajímavá výzva 😀

  • Odpovědět TAMARKI 16.11.2016 at 10:14

   Kromě zajímavá je i psychicky náročná. Já ji plním momentálně proti své vůli. Velké investice nás vysály, takže za poslední půlrok jsem ulovila jen asi 3 kousky v sekáči po 29 kačkách a jinak držím módní hladovku. Ale dost mi už „kručí v břiše“. 😀

 • Odpovědět Bára 15.11.2016 at 15:22

  Tak už jsem přečetla asi dvacet článků z tohohle blogu a opravdu mi kápnul do noty, děkuju že jste ho pro mě objevila!

 • Odpovědět philosoraptorka 16.11.2016 at 0:24

  Nenakupování je dobrá myšlenka. Já podporuji myšlenku neustálého koloběhu věcí, které někoho omrzely a snažím se šířit povědomí o různých výměnných akcí oblečení a dalších domácích přebytků. Dobré je třeba tohle: https://www.facebook.com/events/1823067404591816/
  Myslím, že by o takových akcích mělo vědět víc lidí, protože čím lepší síť vzájemného sdílení, tím lepší věci pro každého.
  Někdo do těch obchodů pochopitelně musí chodit, aby pak bylo co sdílet, ale věřím, že čím víc sdílení, tím víc se běžní prodejci budou snažit zlepšit kvalitu své nabídky, a už nebude zázrak najít něco, co se hned nevytahá a přežije rovnou několik majitelů.

  • Odpovědět TAMARKI 16.11.2016 at 9:42

   S udržitelností a životností věcí to bude složitější. Kvůli dostupné ceně bohužel výrobci sahají po nekvalitních materiálech. Ta akce, o které píšete, je ale zajímavá. Někdy mě dost mrzí, že nejsem z většího města. Děkuju za komentář.

  Komentujte článek