Inspirace

Moje tipy na ispiraci pro vaše bydlení

16.4.2016

Jestli jste stejně zapálení do zvelebování svého domova, tak jako já, určitě po internetu občas pátráte po inspiraci.

Té je samozřejmě po zadání klíčových slov bezmezně třeba na Pinterestu, který ale není žádnou novinkou. Já se například stále vracím na zahraniční blogy, které nás formou fotoreportáží a rozhovory se zajímavými lidmi nechávají nahlédnout do jejich obydlí.

Mezi takové patří už dnes vemi populární freundevonfreunden.com, kteří solí jednu reportáž za druhou. Podobně je na tom thesocialitefamily.comideelifecycling.com, mydomaine.com,  hemmet.sk nebo z domácích obytechalidech.com. A takových míst, na kterých vám bude zrak přecházet, je spousta.

Ale ať už jste vyznavači jakéhokoliv stylu bydení,  určitě stojí zato zabrousit na portál Biano.cz. Mají tam sekci inspirace rozdělenou na jednotlivé místnosti. Ty pak dále můžete filtrovat i podle  zmíněného stylu. A pokud se vám některá z realizací zalíbí natolik, že byste toužili po něčem podobném a netroufáte si na to sami?  Pak u každé z nich najdete  i kontakt na architekta či designéra, který vám s proměnou vašeho obydlí může pomoci.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

inspirace-bydleni-biano-tamarki

 

biano-inspirace-bydleni-tamarki

 

Biano je i rozcestníkem při hledání výbavy vašich pokojů. Takže tam najdete od nábytku až po doplňky všech druhů. Za mě super i různé filtry výrobců, ceny, oblíbenosti, novinek nebo jen věcí ve slevě. Prostě jdou zákazníkovi naproti, to se musí nechat.

Při prohlížení fotek s inspirací mě občas zaujme něco z výbavy místnosti a ocenila bych tlačítko přímo ve fotografii, které by mi produkt v e-shopu našlo. Biano tuto funkci chystá a její spuštění by mělo proběhnout v řádu dní. Takže jsem nadšená a těším se. Tuhle funkci u spousty portálů postrádám. Biano má ale dost vychytané už jen zbožové filtry.  Co totiž opravdu při hledání něčeho konkrétního nemám ráda, je nesmyslné proklikávání se hromadou zboží, které nezapadá do hledaného kritéria. Tak tady se vám to rozhodně nestane.

Mě, jako vyznavače DIY a částečně milovníka industriálního stylu na Bianu zaujala značka Industrial-style.cz. Ta prodává repasované retro kousky. Takže netroufáte-li si sami na renovaci takového kusu a přesto byste ho rádi měli, zkuste jejich stránky. Třeba vám tam něco padne do oka.

 

Může se vám také líbit

6 komentářů

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 16.4.2016 at 17:15

  Zajimave a inspirativni. M.

 • Odpovědět Danka 17.4.2016 at 9:14

  O těchto stránkách jsem vůbec nevěděla, určitě kouknu, děkuji za info. Hezký den

 • Odpovědět Ivona 20.4.2016 at 19:22

  Markétko co mi to děláte?Tolik úžasných odkazů…už tak se časově topím v Pinterestu který nestíhám a ukládám do archívu a stejně všechno určitě nestačím projít. :)) ale teď vážně – děkuji 🙂

 • Odpovědět Jana 22.4.2016 at 15:55

  Velmi pěkný, zajímavý inspirace.

 • Komentujte článek