Inspirace Soutěže

Překvapení v podobě něžné fotografky Lucie

4.11.2016

Pro mnohé z vás je fotografka Lucie Nesto už pojmem. Vy, kdo ji ještě neznáte, propadnete jíjímu něžnému zachycování okamžiku taky.

Lucky největším hobby je fotografování. S pořízením vlastního bydlení propadla i vášni zařizování a dekorování. Blog začala psát v roce 2014, a jak sama říká, je jejím útočištěm, prostorem pro inspiraci, tipy, recepty, postřehy a pocity. Jeho prostřednictvím se chce virtuálně setkávat s příjemými lidmi a sdílet to, co ji nějakým způsobem oslovuje.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-6

Já její příspěvky plné krásných fotek  z každodenního života s dcerkou hltám a o zacházení s fotoaparátem tak, jak to umí ona, jen sním. Najděte si čas nahlédnout k Lucce na blog a nechte na sebe zapůsobit klid a pohodu sršící z jejích fotek a milého psaní.

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-2

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-1

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-3

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-7

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-4

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-5

foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-8

Lucka fotí zakázkově nejrůznější příležitosti jako jsou svatby, křtiny, oslavy, rodinné focení do alba apod. Jak sama ale přiznává, nejraději má focení v exteriéru. „Mám ráda, když fotka vypráví příběh, když má atmosféru a emoci. Focení je pro mě příjemná spolupráce mezi fotografem a klientem. Zaměřuji se především na portréty, ale svou práci neškatulkuji. Fotím to, co mě baví, co mě oslovuje, inspiruje. Ráda zkouším nové techniky, ale ze všeho nejradši hledám zajímavé světlo. Světlo je totiž nejlepší nástroj, který má výrazný podíl na atmosféře zachyceného okamžiku.“

Na adrese luciebastova.cz můžete nahlédnout do jejího portfólia a kochat se fotkami, které bezpochyby mají rozpoznatelný rukopis. Lucka Baštová působí v okolí Hradce Králové, pravidelně však fotí i v Praze a příležitostně za zakázkou cestuje i jinam. I já toužím stát se na okamžik objektem hledáčku jejího fotoaparátu. V životě mě čeká snad ještě pár zásadních událostí, a minimálně jednu z nich bych si přála mít zachycenou od ní.

A jestli jste zatoužili – stejně jako já – nechat sebe nebo někoho ze svých bližních zachytit Lucčiným fotoaparátem, máte ode dneška možnost na jejím blogu soutěžit o poukázku právě na tuto službu.foto-lucie-bastova-nesto-giveaway-tamarki-9Takhle mile začal ten náš soutěžní PŘEDadventní kalendář a zítra pokračujeme představením dalšího báječného blogu a soutěže. Tak přijďte na čumendu. Tahle plejáda krásných virtálních míst bude pokračovat následujích 23 dní, den po dni, abychom si ten sychravý čas trochu zpříjemnili…

Může se vám také líbit

13 komentářů

 • Odpovědět renuška 4.11.2016 at 11:32

  Na Lucku se chodím dívat, protože její fotky, to je pohlazení na duši. A ještě bydlí nedaleko! Zkrátka radost až na fotokost! 🙂

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 4.11.2016 at 12:18

  Lucku, znam, sleduji, fotky uzasne.
  A musim tedy vypichnout, jak jste vcera zaplavily blogy predadventnim kalendarem, ohromna smrst:-) Tesim se. M.

  • Odpovědět TAMARKI 4.11.2016 at 13:48

   Marci, úplná blogerská zážitková lavina. Mezi sebou se asi všechny budeme znát, ale pro ostatní tu bude co objevovat.

 • Odpovědět Danka 4.11.2016 at 13:46

  Mě baví to napětí, kdo bude zítra v „okýnku“. Bohužel tohle je pro mě z ruky, ale nevadí, těším se na další dny 😉 D.

 • Odpovědět Lucie 5.11.2016 at 9:39

  Jsem moc ráda za tenhle kalendář, alespoň takhle získám spoustu informací o blogergách, které zatím neznám.

 • Odpovědět Lucia 7.11.2016 at 12:49

  Skvelý tip na krásny blog – Lucku som doteraz nepoznala, ale fotky sú úplné úžasné, chytili ma za srdce takže si blog určite pozriem pozornejšie hneď ako si nájdem voľnú chvíľku 🙂 Škoda len že na to fotenie k nej to mám priďaleko ….

  • Odpovědět Lucie 23.11.2016 at 21:26

   Třeba se někdy poštěstí! Mockrát děkuju za pochvalu! Lucka

 • Odpovědět Petra 8.11.2016 at 8:35

  Lucka fotila mou rodinku minulý rok v brně, určitě doporučuji, milá osoba!

 • Odpovědět Lucie 23.11.2016 at 21:29

  Marki, mockrát děkuju za hezká slova a klobouk dolů za zorganizování té akce. Napsat o každé z nás článek a dát to dohromady…jsi úžasná! L.

  • Odpovědět TAMARKI 24.11.2016 at 9:26

   Lucko, bylo mi potěšením. Byla s vámi bezvadná spolupráce.

  Komentujte článek