Soutěže

Jedna z mých prvních blogových lásek

23.11.2016

Náš předadventní kalendář se pomalu chýlí ke konci. Upřímně řečeno, nedovedla jsem si představit, jak se mnou tahle pisálkovská olympiáda zacloumá. Ačkoliv mám obrovskou radost, že se to celé povedlo, že si tipy na zajímavé blogy pochvalujete a těšíte ze soutěží, chvílema jsem lehoučko spisovatelsky vyprahlá. Jsem prostě ten typ, co raději čuchtá v dílně. Dnes je mi ale velkým potěšením připomenout vám blog, na který jsem vás už kdysi lanařila.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Pod pseudonymem Greta píše Markéta z pražské Letné blog Plameňák a Oslice. Už od roku 2009 pouští ven inspirativní články na témata, která přináší její život. Gretka polyká knihy jako jednohubky, miluje sekáčové úlovky, má osobitý styl bydlení, je vetešnice jako já a dělá ráda rukama. Ovlivněná svojí babičkou, která ovládala spoustu ručních prací, i Greta ráda usedá za stůl a tvoří. Tuším, že to bylo letos, co se pustila do výroby polštářků, dekorovaných formou sítotisku podle vlastních návrhů. Na její tvorbu se mrkněte do obchůdku, který má na Fleru pod značkou Hacuboku.

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-plamenakaoslice-tamarki-1

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-plamenakaoslice-tamarki-2

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-plamenakaoslice-tamarki-3

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-plamenakaoslice-tamarki-4

adventni-kalendar-giveaway-24-soutezi-plamenakaoslice-tamarki-5

Něco více o Gretě a její tvorbě, lásce k japonskému minimalismu a o začátcích tvorby se dočtete v tomto rozhovoru, který vás nepochybně potěší, stejně jako mě.

No a já vás zároveň zvu na dnes vyhlášenou soutěž na blogu Plameňák a oslice, kde se bude soutěžit hádejte o co?

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek