Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 20

27.11.2019

Ivka nemá firmu, nemá e-shop, nevyrábí. Teda vyrábí, jenže ne až tak pro vás, ale s vámi.

S Ivkou se známe léta. Dohromady nás svedl blogerský svět a hlavně tvoření, láska k DIY a k umění. Čas od času spolu vyrazíme na delší či kratší výlet někam za kulturou nebo na výstavu.

Dlouhá léta píše blog diyprojekty.cz zaměřený právě na DIY, cestování s rodinou a aktivity ve svém okolí.

Jakkoliv Ivka má ráda tvoření, samotný výsledek pro ni není to nejpodstatnější. Daleko víc ji zajímá samotný proces vzniku, relax při práci rukama a taky sdružování se. Po organizaci Mamafestu si přibrala ještě Blogerfest, jehož první ročník se letos povedl. Ve svých socializačních projektech pokračuje dál v rámci „své čtvrti“. Tento rok se jí podařil získat sdílený prostor, ve kterém pořádá tématické workshopy.

„Tvořím odmalička a před několika lety jsem si založila blog s DIY projekty. Vymýšlím a realizuji vlastní nápady, nebo se inspiruji na internetu. 

Baví mě velké město, ve kterém žiji. Chodím na výstavy, networkuji, pracuji v marketingu a věnuji se rodině. Často utíkám ke své rodině do přírody na severu Čech, kde sbírám spoustu materiálů pro svou tvorbu – ať už pro linoryty, nebo věnce. 

Na blogu se věnuji různým technikám, výtvarným návodům, ale i tipům ze světa kultury. 

Nedávno jsem otevřela úterní otevřený ateliér Vršovice Open, kam si může kdokoli přijít cokoli vyrobit a vyzkoušet. Každý týden je věnovaný jiné technice. Zatím proběhly kurzy betonování, linorytu, leptání skla nebo podzimních věnců. V plánu jsou pak také macramé, techniky mramorování nebo třídenní serigrafie. Cena je lidová, aby si lidé mohli dovolit chodit pravidelně. „

Co dnes u Ivky můžete vyhrát? Tak to šupejte zjistit na Facebook nebo Instagram

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek