Doplňky & dekorace

Pár kousků kožených stínítek k mání

6.6.2016

Na ten můj splín z toho, že se věci kolem mé kolekce ložního povlečení komplikují kvůli dodavateli materiálu, jsem si unikla k milé činnosti. Psali jste si o kožené stínítko na lampu, které jsem si vyráběla v jednom z předešlých článků. Já zrovinka ukořistila krásné kůže a tak jsem vám vyrobila hnedle 3 kusy. Jedno je černé, s tmavě šedými druky.

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-1-1

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-1-2

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-1-4

No a pak dva kousky z krásně hnědé kůže, taky s prošíváním. Na ty přišly druky světle šedé. Každé ze stínítek navíc dostalo z rubu textilní štítek, abyste věděli, kdo je s láskou ke kůži s patinou vyrobil.  A jestli máte pocit, že jedno z nich musíte mít, napište mi e-mail, nebo přes kontaktní formulář zprávu. Budu ráda, když tihle recyklovaní fešáci najdou nový domov. Já už nemám, kam bych je zavěsila.

Hnědý č. 1

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-2-1

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-2-4

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-2-2

Hnědý č. 2

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-3-1

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-3-2

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-3-3

designova-lampa-kozene-stinitko-tamarki-3-4

Stínítko posílám v rozeplém stavu v bublinkové obálce. Na jakoukoliv objímku se jednoduše smotne a druky se zapnou. Tak snad někomu udělají radost.

Užívejte sluníčka!

Může se vám také líbit

4 komentáře

 • Odpovědět Pavlína 7.6.2016 at 20:08

  Markétko, moc hezký jen nemám interiér do kterého bych to zavěsila. Jsi šikula.Doufám , že jste si to na loděnici užili.:-)

  • Odpovědět TAMARKI 8.6.2016 at 7:59

   Pavli, na loděnici super, děti jsme odtamtud nemohli dostat. Jezdili jsme na člunu, opékali jsme, chytali rybky do podběráků… A všichni tam byli báječní.

 • Odpovědět Petra P. 7.1.2017 at 15:15

  Dobry den Marketko, olivove stinidla dorazili a jsou opravdu prenadherne. Zacetla jsem se do Vaseho blogu…je tolik inspirujici! Jsem rada, ze jsem na nej nahodou na fb narazila… taky rada tvorim, jen na to nezbyva moc casu pri detech 🙂 Preji Vam hodne uspechu a napadu pro tvorbu. Budu se tesit na Vase dalsi clanky. Jsou strasne hezky napsane 🙂 Mejte se krasne s pozdravem Petra.

  • Odpovědět TAMARKI 7.1.2017 at 21:40

   Dobrý den, Petro. Teda já mám obrovskou radost, že se Vám stinitka líbí. I já jsem měla dylema s tím, jestli je prodat nebo si nechat. Ale jsem nakonec ráda, že budou sloužit pro radost u Vás. Děkuju za povzbuzení do psaní, mám teď jakýsi útlum. Ale pustím se do toho zase naplno a pokusím se Vás nezklamat. Mějte hezký následující rok.

  Komentujte článek