Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 12

19.11.2019

Opět se vracíme k módě a zase do Zlína. Ten je evidentně líheň dobrého vkusu a talentu.

Chtěla bych vám představit módní značku Lichi  Adély Marečkové. Je to grafička na volné noze, momentálně kromě o značku pečující též o dvě malinkaté děti. Ale žádné princeznovské modely nečekejte.  Spíš nadčasové modely pro sebevědomé ženy.  Já tenhle styl řízlý strohostí a geometrií s důmyslnými detaily mám ráda. Sama vám svoji práci představí.

„Šijeme férové oblečení, u kterého jsme od nápadu po odeslání. Navrhujeme minimalisticky, nadčasově a s respektem k přírodě.

Tvoříme oblečení, které si samy oblékáme do kanceláře, školy, na písek i na rande. Oblečení, díky kterému je náš život alespoň o trochu jednodušší a naše svědomí čistší. Spojujeme krásu a praktičnost, styl a ohleduplnost, udržitelnost a pohodlnost. Věříme totiž, že svět můžeš změnit i tím, jaké tričko si dnes oblečeš.

Naše móda je určená holkám, jako jsme my. Mámám, které nemají čas, ale přesto by rády vypadaly dobře. Pracujícím holkám, které se chtějí obléct vkusně a pohodlně, aby zvládly celý den. Milovnicím minimalismu, které hledají kvalitní nadčasové kousky. A především všem holkám, kterým záleží na životním prostředí i tom, za jakých podmínek bylo jejich oblečení vytvořeno.

Každý kousek nám projde mnohokrát rukama, než se dostane až k Vám. Byly jsme u něj od prvotního nápadu, kdy jsme v obchodech kolem sebe nenašly oblečení, které bychom mohly s čistým svědomím nosit. Vymýšlely jsme střihy praktické a krásné zároveň, hledaly ty nejvhodnější materiály, šily za férových podmínek v dílnách ve Zlíně.

Věříme, že pokud je oblečení kvalitní, nadčasové a jednoduché, nemusíš ho mít plné skříně. Stačí pár kousků, které k sobě skvěle půjdou a vytvoří přesně takový outfit, jaký potřebuješ.
Kombinujeme, zkoušíme, hrajeme si a navzájem se inspirujeme.

Nosíme to, co šijeme. A čemu věříme, to žijeme. Naplno. Zodpovědně. Bez výčitek.“

A Lichi šaty už jste si prohlédly, děvčata? Do léta sice daleko, ale kdo je připraven, není zaskočen.

Pro soutěžechtivé má Adélka něco připraveno. Tak šup na čumendu.

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek