Akce Móda Pokojovky Soutěže

Workshop „TVOŘENÍ Z PRATELNÉHO PAPÍRU“ a soutěž o volňáska

15.9.2018

V minulém článku jsem vás lákala na svůj první workshop, který ve spolupráci s šicí dílnou DOŠITO chystám. 

 

Konat se bude v sobotu 29.9. v Praze na Petřinách. Všechny podrobnosti najdete v předešlém článku.

Zasoutěžit si o jeden volný vstup si můžete tady, na facebookovém profilu TAMARKI nebo na Instagramu. Na Instagramu nebo FB navíc výherce vysoutěží pro svého blízkého 2 závěsné květináče. Stačí, když mi do komenáře pod soutěžní příspěvek napíšete, proč byste na workshop chtěli a co byste si třeba rádi vyrobili.

Jde o originál patentovaný pratelný papír z rodinné firmy z Toskánska. Je to krásný a poddajný materiál, ze kterého se nemusí jen šít. Nechá se lepit, skládat a modelovat. Věci z něj lze opravdu prát a nemusíte se bát rozmočení. Jestli se nemýlím, tak zatím výhradním prodejcem u nás je WASH-M-PAPER, kde si jej můžete pro své domácí tvoření pořídit. Na workshop ale žádný vlastní přinést nemusíte, všechen materiál bude k dispozici.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Inspiraci k tvoření najdete v této galerii na Pinterestu.

Výherce oznámím ve středu 26.9. tady na blogu. Děkuju za účast.

Moc se na vás s Jankou těšíme.

Může se vám také líbit

4 komentáře

 • Odpovědět Petra Fialka 16.9.2018 at 9:57

  Ahoj Martino ☺nevím kam presne psat zkusim sem?o Tobě a tvému workshopu jsem se dozvěděla od Mirky Krystufky☺Je pro me inspiraci a každodenním snílkem,který mne žene kupředu. Inu jak se to tak při práci na směny a dvěma ditky a mužem da?známe to asi vice ci mene všechy.Tvůj -dovolim si tykat je to příjemnější a snad nevadi☺ mam sice insta ale špatný foťák tak se raději více s fotkami nevystavuji i když siti z pratelneho-mobil navrhl pratelskeho?i to je hodně vystizne ☺ papíru jsem propadla a ted už i korku je to uplne jiný relax než s látkami i když s těmi pracuji stále. Jsem jen hobby švadlenka siju asi 4 roky tak nějak sama. S holkama a Ivankou Havelkovou z Roudnice.Možná se i dědične buňky projevily, ze babička byla panska krejčová ji ak jsem si ještě před těmi 4 roky ani nepředstavila ze bych něco spichla?Papír je moje láska a moc ráda bych se naučila něco nového nejake fígliky a uzila si čas s nadsenkynemi ,ktere papír také baví a sni si o tvoření s nim malují a vymýšlí jak by co slo☺ inspirace diky vam holkam prukopnicim a sikulkam je na instagramu plno a i když jsem takový mediální dinosaurus tak instagram mam právě kvůli Vam a inspiraci,drzemu okukovani toho co Vam pod rukama zas vykvetlo a je to proste pohlazeni pro dusi, tve výrobky jsou nádherné a napadite moc ráda bych Te při práci viděla viděla a po povídala si o papírovém svete☺díky za tvůj čas při čtení neumím to moc stručne i s sitim se tak nějak ubiram snecim tempem ale moc me baví a mam velkou radost když necim co vyrobim občas někoho mohu potěšit ☺Měj krásnou neděli Petra Fialova -Fialka Mlada Boleslav

 • Odpovědět hana Houdkova 26.9.2018 at 14:01

  S radostí bych se blíže seznámila s novým materiálem – pratelným papírem …. a lákají mne k tvoření zejména závěsné květináče. Přeji, ať se worshop vydaří.

 • Odpovědět Kateřina Durňak 25.3.2019 at 14:35

  Moc se mi pratelný papír líbí jako materiál k tvoření, ještě jsem to s ním ale nezkusila. Líbila by se mi z něj nějaká taška, akorát totiž nějakou sháním a ne a ne na tu pravou narazit 🙂

  • Odpovědět TAMARKI 27.3.2019 at 14:21

   Katko, tak přijeďte na workshop. Vyberete si papír „naživo“, omakáte a ušijeme spolu. Co říkáte? Další termín je 27.4. v Kroměříži..

  Komentujte článek