Akce Soutěže workshopy

Vyhlášení termínů workshopů „Tvoření z pratelného papíru“

3.5.2019

Po úspěšném rozjezdovém workshopu v Praze jsem tady s nabídkou dalších. Tentokrát se budou konat u mě, v mém rodném a milovaném městě, přímo v mém ateliéru v centru překrásného města Kroměříž.

První kroměřížský workshop už proběhl. Slibovala jsem si, jak budu v průběhu fotit, ale byla jsem do práce tak zabraná, že jsem si vzpomněla až holky odešly. Naštěstí holky pár fotek cvakly, takže nějaké momentky a výsledky tvoření můžete omrknout na mém Instagramu ve stories.

A že jste nepostřehli o co konkrétně jde? Před dvěma lety se mi dostal do rukou pratelný papír. Je to ušlechtilý a velmi pevný papír o vzhledu a podobných vlastnostech jako kůže. I proto se mu přezdívá „veganská kůže“.  Jde o stoprocentní celulózu, která se nechá snadno udržovat a dají se z něj vyrábět nejrůznější doplňky jak do bytu, tak oděvní. Papír mi učaroval tak, že kromě nabízených výrobků z něj jsem se rozhodla dát příležitost i vám, abyste si jej mohli osahat a najít odvahu si něco pěkného vytvořit.

U mě na eshopu shop.tamarki.cz najdete doplňky do bytu jako jsou závěsné i nástěnné květníky, rozkládací misky nebo kapsáře. Dětem jsem z něj ušila opakovaně používaný nástěnný adventní kalendář.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kromě těchto bytových doplňků si můžete na workshopu s temínem 18.5. vyrobit různé kosmetické taštičky, menší kabelky, a psaníčka, pouzdra na brýle, tablet, obaly na knížky atp.  V galerii na Pinterestu jsem pro vás nasbírala inspiraci. Se mnou na workshopu si vyrobíte několik kusů výrobků. Na spoustu z nich budu mít vyrobené šablony. Pokud neumíte šít na stroji, nevadí. Se šitím pomůžu, některé výrobky jsou pouze lepené.

Druhý termín workshopu je hned následující den, čili v neděli 19.5. a je určen těm z vás, které si chcete ušít batoh či tašku (tzv. shopperbag).

V průběhu půldenního workshopu budete mít připraveno malé občerstvení a osvěžíme se skvělým suchým ciderem CIDRE 99.

Na workshop mám připraveno asi 20 barev a druhů papíru, od přírodních tužších, přes metalické až po mačkané (aged). Osaháte si práci s nimi a pokud se vám papír zalíbí tak jako holkám na předchozích workshopech, budete mít při nákupu papíru představu, který druh na jaký výrobek se hodí nejlépe. Pratelný papír není levný materiál a výběr toho správného přes eshop může být náročný.

Další termíny workshopů budu vyhlašovat průběžně. Aby vám něco uniklo, je tu možnost zaregistrovat se do mého newsletteru nebo mě sledovat na IG nebo FB. Ještě mě napadá, že dnes na Fb končí GIVEAWAY o volňásek na jeden z workshopů dle vlastního výběru. Stačí příspěvek s workshopem zasdílet a dnes večer moje děti vylosují výherce.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Pokud se nepotkáme v mém ateliéru, přijměte pozvání na kroměřížské farmářské trhy na sobotní dopoledne 25.5. (9,00 – 13,00), kde si budete moci mé výrobky koupit a hlavně vyzkoušet si na vlastní kůži závěsné houpací křeslo CHILLO.

To je zatím asi všechno. Kdyby vás napadl jakýkoliv dotaz, napište mi tady do komentářů, na email  nebo mi prostě kdykoliv zavolejte. V záložce KONTAKT najdete všechno.

Těším se na vás.

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek