Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 23

30.11.2019

Ze svého okolí slýchávámm čím dál častěji o přechodu na přírodní kosmetiku a mám z toho radost.

Zkoušíme nové, tuhé šampony bez silikonů, mýdla bez palmových tuků a deodoranty bez hliníkových solí a syntetických aromat.

Já sama jsem udělala dobrou zkušenost se značkou raekosmetika.cz a bez jejich „podpažďáků“ už nedám ránu. Majitelé Eva a Radek jsou nadšenci, které práce baví a stále zůstávají u rukodělné výroby.

Příběh Radka a Evy – začal v Mexiku, na cestě za šamany.

„Obdivovali jsme jejich znalosti rostlin a stromů, díky umění šamanů jsme poznávali léčebné síly a blahodárné účinky přírody. Inspirováni prožitky z  cesty jsme se rozhodli oživovat a předávat i u nás doma jednoduché, cenné avšak zapomenuté informace jednotlivých rostlin a stromů k radosti duše a užitku těla v našich výrobcích.

Hotový kosmetický přípravek naší firmy obsahuje více než 90% účinných přírodních látek. Esencí, které pohladí a vyladí naše těla. Dřevěné obaly kosmetických produktů, při jejichž výrobě užitkujeme dřevěný odpad nejen z naší truhlářské dílny, jsou naším originálním výrobkem, který je chráněný průmyslovým vzorem . I tímto přístupem se snažíme vyjádřit ohleduplný vztah k přírodě, k prostředí, v němž žijeme.

Naše kosmetika je vyráběna ručně a místo strojů a plnicích CN vymoženosti pracujeme s hrncem a vařechou. Každý výrobek je balen ručně tudíž z něj můžete cítit energii a úsilí, které do výrobků dáváme. Zaměstnáváme osoby se zdravotním handicapem a máme status chráněných dílen. Našimi výrobky děláme radost nejen zákazníkům, ale i sobě. Jejich tvoření nás baví, u práce máme vždy veselo, hodně si zpíváme a dáváme výrobkům nejen vůni, ale i kus z nás všech.“

 

 

Soutěžit o tuto voňavou kosmetiku můžete na Facebooku tady.

Zítra otevřeme poslední okénko našeho kalendáře. Nezapomeňte, že soutěžit můžete stále ještě u všech představených značek až do zítřka.

Přeji krásnou mrazivou sobotu.

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek