Soutěže

Jana propadla lásce k šití

10.11.2016
Co blogerka to máma. Ne, to není náhoda. Tak to prostě chodí. Z přetlaku mateřství a absence jiných podnětů jsme si na mateřské (vyloženě dovolené) začaly hledat něco, co by nás bavilo a co se dá dělat z domu. Při chvilkách. Třeba když prcek na chvilku usne …

 Ani Jana Grešáková nebyla výjimkou. Svůj blog gresakova.blogspot.cz už píše úctyhodných šest let. Dělí se na něm o svůj každodenní život s dětmi, o výletní a procházkové cíle, co jí dělá radost, co čte. Prostě takový zážitkový deníček.
Jako hlavní dějová linka se blogem táhne Janina vášeň pro šití. Ta se podle jejích slov zrodila čiště náhodou. Jako většina z nás hledala na mateřské nějakou činnost. Prý tenkrát uměla maximálně tak zapojit šicí stroj do sítě. Co se strojem dál, na to si tak nějak přišla sama a já bych řekla, že jí to na něm jde dneska dost dobře. Přesvědčte se sami a nakoukněte na Janinu tvorbu na blogu. Šije nejrůznější barevné varianty kabelek, kosmetických taštiček, plyšáků a dalších věcí. Mrkejte.
adventni-kalendar-gresakova-giveaway-soutez-tamarki-1
adventni-kalendar-hrajeme-si-jinak-giveaway-soutez-tamarki-3
adventni-kalendar-hrajeme-si-jinak-giveaway-soutez-tamarki-4
adventni-kalendar-hrajeme-si-jinak-giveaway-soutez-tamarki-5
adventni-kalendar-hrajeme-si-jinak-giveaway-soutez-tamarki-32
adventni-kalendar-hrajeme-si-jinak-giveaway-soutez-tamarki-33
Jak už je tady hezkou tradicí v den představení nového blogu, i u Jany se dnes začíná soutěžit o něco, co bych zaručeně chtěla doma mít i já.
Stay tuned!

Může se vám také líbit

1 komentář

  • Odpovědět Klára Doležalová 10.11.2016 at 20:29

    Janu Grešákovou a její blog miluju už rok. Její šití a krásné bydlení jsou pro mě velkou inspirací :-), taky už u ní soutěžím, její toaletka by byla báječná společnice…určitě.

  • Komentujte článek