Soutěže

Veroničin sněhobílý domov

13.11.2016

Snad každý už jsme někdy propadli své vášni. Já ale zústávám pokaždé v úžasu, jak lidé, kteří sdílí vášeň pro striktně černobílé interiéry, dokážou s precizností svůj záměr dotáhnout do posledního puntíku..

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Jednou z vyznavaček zmíněného stylu bydlení je Veronika Kletenská, která svou vášeň prozrazuje už v názvu blogu. Ten píše od roku 2014 a nese název White obsession.

„Miluju interiérový design, dekorování, módu a obecně všechny hezké věci. Jsem interiérový stylista, amatérský fotograf. Prostřednictvím svého blogu s vámi chci sdílet top věci podle mého vkusu, který se dá popsat jako monochromatický, minimalistický a nadčasový. Tomu nejvíc odpovídá skandinávský design, který mě hodně ovlivňuje. Seveřany obdivuju pro jejich smysl pro detail, kreativitu a schopnost zkombinovat designovou ikonu s úplně obyčejným a levným kouskem. To platí jak pro interéry, tak pro módu.“

1

8

9

10

Její fotky z dokonale nadekorovaného domova jsou pastvou pro oko. Většinu produktů, které najdete u ní doma taky prodává ve svém internetovém obchůdku. Z těchto krásných věcí tedy i vybrala něco do dnešní soutěže. Co to bude se dozvíte u Veroniky na blogu.

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek