Akce Doplňky & dekorace Inspirace Nábytek

NOVINKA! Závěsné houpací křeslo CHILLO v barevných variantách

12.9.2018

Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. Pod to bych se úplně nepodepsala, ale tentokrát mi to zafungovalo. S výpadkem mého dodavatele na speciální plátna na polstr křesla CHILLO jsem se ocitla v hrozné situaci. A na tu se jako malovýrobce prostě nepřipravíte. 

Po opravdu urputném hledání jsem po několika týdnech našla, co jsem hledala.

Původní varianty

Z původní nabídky křesla ve čtyřech variantách zůstaly krémová, čili nebarvené režné plátno a odstín cappucinno ve směsi přírodní bavlna/len. Těchto dvou variant se zatím nechci vzdát, protože cítím, že přírodní materiály  v interiéru nikdy neztratí oblibu.

přírodní nebarvená bavlna - IMPREGNACE

Křeslo CHILLO v krémovém provedení – nebarvená bavlna s impregnací

bavlna nebarvená - krémová (režná)

detail: křeslo CHILLO ve variantě přírodní – nebarvená bavlna s IMPREGNACÍ

Závěsné houpací křeslo CHILLO - varianta lněná

plátno BAVLNA/LEN

Detail: křeslo CHILLO v provedení ze směsné tkaniny BAVLNA/LEN

Původní šedá s modravým nádechem a tmavá khaki – to jsou ony zrušené barvy kvůli výpadku dodavatele. Kdo ale právě po šedé a khaki touží, nezoufejte. I ty jsou nyní v nabídce, ale v příjemnějších tónech.

Jaké barvy přibyly?

Z barvených variant si teď do svého domova můžete vybírat sytě žlutou (s nádechem do hořčicova), krásně sytě červenou (spíš do cihlova), světle hnědou, tmavě hnědou, krásnou světlou khaki, klasiku šedou a božskou antracitovou.

A následuje galerka. V rohu každé fotky je přesná fotografie dané látky a měla by vystihovat reálný odstín. Polstry křesla mi pak na fotkách věrně „vybarvil“ šikovný grafik Mira Budiš, kterému tímto děkuju za trpělivost a rozhodně ho doporučuju.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

A když si nevíte rady s výběrem barvy k vám domů?

Jestli přemýšlíte o křeslu CHILLO, ale stále ještě špekulujete nad výběrem té správné barvy a chtěli byste barvy pláten vidět naživo, pak stačí, když si na shop.tamarki.cz objednáte vzorkovníček. Ten vám šupnu do obálky a doma u kávy si můžete popřemýšlet, barvy  třeba porovnat se zbytkem vašeho interiéru.

Vzorkovník látek zdarma

Jako poděkování za zasdílení tohoto příspěvku (klik) o křeslu CHILLO na Facebooku nebo jiné sociální síti  vám ráda pošlu vzorkovník zdarma.  Stačí mi na email tamarkicz@gmail.com napsat a obálka se vzorky látek přistane s vděčností ve vaší schránce.

S přáním pěkného dne vaše Marki.

Může se vám také líbit

2 komentáře

  • Odpovědět BEVEDO 13.9.2018 at 14:10

    No wow, tak to je parádní závěsné houpací křeslo. Velmi pěkně uděláno! Od koho nakupuješ látku? 🙂

  • Odpovědět BEVEDO 13.9.2018 at 14:10

    No wow, tak to je parádní závěsné houpací křeslo. Velmi pěkně uděláno! Od koho nakupuješ látku? 🙂

  • Komentujte článek