Soutěže

Soutěžní adventní kalendář: den 2

9.11.2019

S Janou a Jitkou jsme se poslední dva roky průběžně potkávaly na pěkných akcích, kde mi učarovaly svými hračkami. Před dvěma lety se spolu pustily do podnikání a evidentně jim to spolu štymuje.

Spojila je láska a obdiv k nekonečné dětské fantazii. Při podnikání ve dvou si libují, jak je to fajn, podporovat se navzájem, sdílet radost z úspěchu i neúspěchu, o všechno se podělit a moci se zastoupit, když jedna z nich zrovna nemůže.

Každá jsou úplně jiná a přesto do sebe zapadají jako puzzle. Jitka je energická, veselá a komunikativní, čili v podnikání zastane spíše činnosti z firmy směrem ven. Jana je klidnější, rozvážnější a opatrnější. Ta se naopak ujala internějších činností jako je účetnictví a správa e-shopu. Pro co ale mají zápal stejně velký je kreativita ve vymýšlení hraček. Libují si, že se v nápadech krásně doplňují.

A jak že se jejich značka jmenuje? Příhodně a spiklenecky: PIKLE

„Vymýšlíme originální hračky a sady nejen pro děti. Dbáme na smysluplnost, přírodní materiály a český původ. V dětech podporujeme fantazii a kreativitu. Naše hračky budou děti (a nejen je) bavit řadu let a ještě je pak budete schovávat pro další generace 🙂 Vyprávějte a prosvěcujte si vlastní příběhy, učte se souhvězdí, rozehrajte příběhy v kufříku, prostřete pro skřítky nebo si vyrobte vlastní kobereček nebo lapač snů. To všechno jsou PIKLE.“

Do jejich kufříků se zamilujete raz dva. Já osobně jsem ještě nadšená ze sady MENARCHE – sady pro první menstruaci (možná proto, že mám doma slečnu, které se toto téma zanedlouho dotkne), která vznikla ve spolupráci s odbornicemi zabývajícími se ženskými tématy. Sada mi přijde jako ideální forma společného se seznámení s důležitým životním přelomem dívky a jeho oslavy..

Soutěžte s Pikle

V rámci adventního kalendáře si pro vás holky připravily soutěž o tři produkty. Zavítejte proto i na jejich facebookový profil, sledujte je, ať vám neuniknou novinky z jejich dílny a zapojte se do soutěže. Na Instagramu Pikle najdete tady.

Držím holkám palce a přeji spoustu spokojených dětí i jejich rodičů.

Může se vám také líbit

7 komentářů

 • Odpovědět Lenka 9.11.2019 at 13:22

  jeden piklí kufřík máme doma a další by se šikl 🙂 Lenka lala.krejci@gmail.com

  • Odpovědět TAMARKI 10.11.2019 at 10:25

   No jeje. Já mám už holčičku větší, ale myslím, že by se jí taky líbil. 🙂

 • Odpovědět Dagmar 9.11.2019 at 17:38

  Pikle neznám,ale určitě to napravím.Zrovna přemýšlím co na vánoce a tyhle hračky jsou krásné.
  dagmar.brtnikova@gmail.com

  • Odpovědět TAMARKI 10.11.2019 at 10:23

   Rozhodně souhlasím, Dášo. Tak ať u vás doma Pikle dělá radost.

 • Odpovědět Bohunka 11.11.2019 at 20:21

  Krásné kufříky, ty by se líbily i mě, třeba by mi je děti půjčovaly:-)
  Krásné dny.
  Bohunka

 • Odpovědět karolina 22.11.2019 at 10:22

  pikle jsem poznala na instagramu a moc se mi líbí jejich produkty. Prave třeba kufřík nebo hra hvezdar me nadchla

 • Odpovědět Jana 23.11.2019 at 15:16

  líbí se mi moc

 • Komentujte článek