Nezařazené

Děkuji, že jste

6.1.2016

Dnešní článek nebude ani tak praktický, jak pocitový. Přes svátky jsem se náhle odmlčela, vím. Na ty letošní jsem se těšila extra moc, protože jsme se se Zdendou dohodli, že si opravdově odpočineme od našich počítačů a budeme prostě spolu. Taky proto, že tyto svátky jsou mé poslední na mé poslední mateřské dovolené. 🙂 Měla jsem plán, že si den před Štědrým dnem uvařím celou večeři a v ten “posvátný” den se budeme už jen dívat na pohádky, jíst cukroví a vnímat se navzájem. Všechny tyto plány se nám podařilo uskutečnit.

Dva týdny před Štědrým dnem mi však zemřel nejbližší člen rodiny. Vánoce tak odteď budou tichou připomínkou odchodu milované osoby.

Doufám, že jste si svátky užili podle vašich představ a bez stresu. Kromě toho, že bych vám do nového roku přála hodně zdraví a času na to, co vás činí šťastnými, bych vám chtěla poděkovat. Vám, kteří se na můj blog pravidelně vracíte a že mi dáváte zpětnou vazbu. Děláte mě šťastnější a popoháníte mě ve chvílích, kdy tak trochu pochybuji sama o sobě.

Můj blog je zatím takové mimino v plenkách, ale já vám slibuji, že vás nebudu nechávat příliš dlouho čekat na další příliv inspirace. Pořád pracuji v zákulisí na tom, aby byly fotky více koukatelné, aby se vám texty lépe četly a snažím se přemýšlet nad tím, co by vám mohlo udělat radost a být pro vás přínosem.

Letos u nás doma snad už proběhnou větší rekonstrukce a tak pro vás připravuji i přeměny jednotlivých pokojů “PŘED – PO”. Ložnice, kterou jsem postupně rekonstruovala rok minulý a chybí už jen detaily. Pokoj pro hosty, šatna, částečně obývák (ups, teď to doma prasklo) a “od podlahy” to čeká i naši velkou jídelnu  a koupelnu  :,(  .  Dům máme obrovský, takže stále je co měnit po původních majitelích k obrazu svému.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Ještě jednou děkuji, že jste dočetli až sem a nemyslete, že o vás nevím. Jako přítelkyně odborníka na “návštěvnost” jsem i já vám neustále v patách, a i když se třeba neozýváte, nejste pro mne jen bodíkem v grafu. Každý z vás je pro mě konkrétní čtenář a jste smyslem toho, co dělám.

Tak hurá do nového roku a pusťme se do boje s občasnou leností.

Kreativnímu myšlení obory napříč ZDAR.

Může se vám také líbit

8 komentářů

 • Odpovědět vyky 7.1.2016 at 10:46

  Maki, díky za milá slova 🙂 a do nového roku at se splní všechna tvá přání a očekávání

 • Odpovědět Karamellka 9.1.2016 at 14:15

  Maki, ty seš rozený filozof a estét s neuvěřitelnými vkusem jak na vizuální, tak na prožitkove záležitosti kolem sebe. Máš prostě dar !

 • Odpovědět Martina 20.1.2016 at 13:26

  Milá Markét,
  právě teď, v tuto dobu, jsem narazila na Tvůj blog.
  A líbí se mi tu! Sdílíme betonovou lásku i lásku k tvoření.

  Ráda se budu vracet.
  Pěkný den,
  Martina

 • Odpovědět Marcela- Nordic Passion 13.2.2016 at 9:31

  At se vam plany dari:-). M.

 • Komentujte článek