Nezařazené

Soutěžní adventní kalendář: den 19

26.11.2019

Dnes tleská ta čistě ženská a parádivá ženská ve mně, protože vám můžu konečně představit moji nejoblíbenější šperkařku.

Kdo mě zná, ví, že jsem si na šperky a přílišné zdobení moc nepotrpěla. Až do doby, než jsem narazila na Aniččinu šperkařskou tvorbu. Už při našem prvním setkání jsem se  pěkně rozšoupla z nadšenosti trefy do mého vkusu. Nejraději bych ji vykoupila celou, ale odnesla jsem si „jen“ pár prstýnků, náušnice a náhrdelník. Tvorba původem módní a portrétní fotografky stopro okouzlí všechny, co si nepotrpíte na přeplácanost, ale naopak spatřujete krásu v jednoduchosti a precizním detailu.

Annka mě dostala nejen svými šperky, ale i energií, která z ní přímo cáká. Spršku jejího veselého temperamentu si můžete dopřát osobně buď v brněnském showroomu na ulici Mečové nebo při šperkařském workshopu.

„Ako dokonalá jednoduchosť je, ako krásne a elegantné veci môžu byť, keď nie sme zapadnutý v detailoch?

Volám sa Anna, som študentkou odboru zlatník, klenotník a zároveň tvorím šperky pod značkou by Ann. Mám rada design, ktorý dokáže osloviť svojimi tvarmi a dokonalým spracovaním.

Pri výrobe každého šperku dbám na dokonalé spracovanie a pre ich výrobu používam len kvalitné materiály. Väčšinou pracujem so striebrom, drahými kameňmi, sklenenými brúsenými korálkami a ďalšími materiálmi, ktoré ma dokážu nadchnúť svojou štruktúrou a zložením.

Formou workshopu sa snažím všetkím, ktorí majú chuť tvoriť preniesť základy zlatnického remesla. Na workshope sa naučia základné techniky, ako je rezanie lupienkovou píľkou, ohýbanie, spájanie a rôzne povrchové úpravy kovov. Na konci si každý účastník odnesie šperk podľa vlastného návrhu.

Mojim želaním je vytvárať šperky, ktoré sa budú dať nosiť každý deň a podtrhnú osobnosť každej ženy, pretože verím, že každý z nás je výnimočná.“

„Jednoduchosť je nekonečná dokanalosť. Dokonalosť je nekonečná jednoduchosť.“  – Leonardo da Vinci

Tuhle moji osobní šperkařku najdete na Instagramu jako by.annjewelry a tam si můžete i zasoutěžit v rámci našeho (před)adventního kalendáře.

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek