Děti Nábytek

Gymnastické kruhy a houpačka v jednom

12.6.2020

Na začátku karantény jsme se vám ve stories pochlubili novým dováděcím inštrumentem v dětském pokojíčku. Sešla se mi na něj slušná řádka dotazů, tak jsem se rozhodla hodit to sem na blog.

Obě děti oslavily na konci února narozky a Samula už nějakou dobu snil o posilovací rozpěrné tyči do dveří. Jak jsem tak bloumala po internetech a hledala vhodnou, narazila jsem na gymnastické kruhy a naznala, že by to bylo něco pro posílení těch Samulových brdéček. Vybrala jsem gymnastické kruhy, které mají nádstavbovou vychytávku a ty já miluju. Ke kruhům je v setu i dřevěné prkénko, které bleskovou instalací na kruhy vykouzlí dětem houpačku. Výrobek je to opravdu krásný, všichni jsme nadšení. A vůbec má FUBO pěkný věci pro domácí i profi fitness. Jestli je houpačka s kruhy výsledkem jejich vlastního návrhu, tak klobouček.

Protože jsme objednali oběma dětem do nových budoucích pokojíčků, druhé zatím nevyužité kruhy bereme na zahradní houpačku, protože venku s oteplením trávíme času víc.

Před lety jsem dětem do pokojíčku svépomocí vyrobila houpačku a od té doby jsme ji nesundali, takže to byla jistá trefa do černého. Pro zachování houpačky jsme nemuseli do stropu navrtávat nové háky na kruhy. Starou houpačku jsem sundala, navlékli jsme popruhy s kruhy a děti si na ně samy instalují prkénko, když mají dost dovádění na kruzích se chtějí houpat.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Vznikla série fotek, která se mi šikla i jako jedna z posledních foto vzpomínek, než půjde tento velký společný dětský pokoj do přeměny v malířský ateliér a dětem vzniknou v jiných místnostech nové samostatné pokojíky. Mám to tam ráda, mají každý svůj kout a přijde mi to jako včera, co jsme ho dodělali. Je ale potřeba se pohnout dál, Samík a Elenka dozrávají a potřebují čím dál víc svůj vlastní prostor. Stavební práce v Elenčiném pokojíku jsou hotové, pomalu stěhujeme a v následujících dnech vyjdou články. V mezičase sbírám harampádí po celým okrese a doufám, že se z nich vyloupne krásné zrenovované vybavení. Starožitnou skříň zrenovovanou křídovými barvami mám hotovou, celý postup jste mohli sledovat buď ve stories nebo si na něj počkejte v následujícím článku.

Mrkněte na dovádění. Děti se na nářadí naučily kousky, já jen zírám.

Poslední fotky ze starého pokojíčku, příště už zvlášť z nového dívčího i chlapeckého. A nová ložnice navrch ..

 

Může se vám také líbit

Komentujte jako první!

Komentujte článek