Nábytek Doplňky & dekorace Inspirace

Chcete závěsné houpací křeslo z mé dílny?

21.2.2017

Kdo ještě nezná mé legendární závěsné houpací křeslo, nemůže se považovat za skalního čtenáře mého blogu. Visí si u nás v obýváku už hodnou chvíli. Děti mi ho stále okupují, blbnou na něm, návštěvy ho milují. A mně sem tam přistane ve schránce email s dotazem, jestli bych vám takový taky nevyrobila.

Tak jste mě udolali. Křeslo jsem zařadila do prodeje a vyrábím ho na zakázku.

Že je křeslo perfektně otestováno na životnost, nosnost i praktičnost materiálů, vděčím té dlouhé době, po kterou jsem vydržela poptávku odmítat. Říkala jsem si, že mě časem s používáním i napadne, jak bych mohla vylepšit tvar, velikost nebo cokoliv jiného. A víte co, nic bych na něm neměnila. Je perfektní. Výšku i náklon jsem si odladila. Materiál je praktický a odolný. Křeslo se po snadném odejmutí dřevěných tyčí dá i ručně prát.

Mojí motivací k výrobě závěsného houpacího křesla byly právě moje velké požadavky. Všechna závěsná houpací křesla a sítě byly buď příliš malé, nestabilní nebo nepohodlné. Mým strašákem je houpací síť, která se při neopatrném pohybu se mnou otočí a já vypadnu.  Taky jsem se v něm nechtěla cítit stísněně. Znáte to, jak se posadíte do závěsné sítě a materiál vás obepne tak, že vám stlačuje ramena? Chtěla jsem se i s notebookem na klíně cítit prostě pohodlně. Nebát se, že se křeslo kdekoliv natrhne, když za mnou naskáčou děti. Nebát se, že se z něj děti vyklopí při blbinkách. Ušila jsem si ho ke spokojenosti.

Vyrobené je z krásných přírodních materiálů, v přírodních barvách a hodí se tak k jakémukoliv stylu bydlení. Zavěsit se dá vlastně na skoro každý druh stropu. Na trám je to ideální, ale pokud přiznané trámy doma nemáte, stačí navrtat díru do zdiva a použít chemickou kotvu (hmota o velké pevnosti po vytvrdnutí), kterou jsem otestovala u nás doma a napsala vám o tom do článku.

Výhodou křesla je i jeho skladnost. Když potřebujeme v obýváku prostor, odháknu křeslo z karabiny a smotnu. Protože váží jen 5 kilo, nepotřebuju u toho ani Gyda, sundávám si ho z karabiny sama. Dá se i snadno přepravovat. Na sundání všech tří tyčí vám stačí asi 7 vteřin. Na druhou stranu i přes snadnou možnost sejmutí tyčí se vám nestane, aby v závěsu tyče nedržely. Důkazem budiž denodenní zátěžový test dětí, které na něm šplhají neskutečným způsobem. Chcete důkaz? Tak mrkejte na těch velmi dynamických 60 kilo. Otestovaly mi každičkej detail:

Tou důležitou zprávou pro vás je to, že toto závěsné houpací křeslo CHILLO je možné odteď koupit na mém eshopu.

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

Neodpustím si taky hlášení, že zbývají poslední 3 kusy kožených stínítek na světlo nebo lampu.

designova-lampa-kozene-stinitko-zavesne-svetlo-tamarki-1

designova-lampa-kozene-stinitko-zavesne-svetlo-tamarki-2

Taky se blíží finále prodeje autorského ložního povlečení FLOW z mé dílny. Těchto mazlů z kvalitního bavlněného saténu s EASY CARE úpravou zbývá posledních 6 setů a pak už nebudou. Takže kdo jste si na něj brousili zoubek, neotálejte. Kdo zaváhá, nespí na obláčku.

luxusni-designove-povleceni-seversky-styl-bavlneny-saten-cerno-bile-abstrakce-4

A to je z dnešního okénka „Moje radosti“ všechno. Užívejte si poslední zimní radovánky na sněhu.

 

Může se vám také líbit

10 komentářů

 • Odpovědět Lucie 22.2.2017 at 16:00

  Marki, jako všechno od tebe je i křesílko super. Už jsem obdivovala dříve. My na takové radosti nemáme místo, škoda, děti by určitě ocenily:-) Tak ať se ti dobře šijí! Pa. L.

  • Odpovědět TAMARKI 23.2.2017 at 10:40

   Luci, děkuju. Tím se netrap, že nemáte místo. Aspoň se nebudeš muset o něj s dětmi přetahovat. 😀

 • Odpovědět Marcela - Nordic Passion 22.2.2017 at 18:40

  Obdivuji tu nadseni do tak – podle me – narocne prace, palec nahoru. M.

  • Odpovědět TAMARKI 23.2.2017 at 10:43

   Marci, mě takový složitější věci dost baví. Vyhraju si s detaily a ten výsledek je tak uspokojivý, že je to prostě radost. Děkuju.

 • Odpovědět Ivana 24.2.2017 at 12:40

  Milá Marki, gratuluju ke křeslu i promakané marketingové kampani – není nad vlastní zkušenost:-) Myslím, že nebudeš stíhat vyrábět – kdybych se nebála těch našich rákosových stropů, šla bych do něj! Držím palce, krása!

  Ivana

  • Odpovědět TAMARKI 25.2.2017 at 19:52

   Ivano, já a promakaná marketingová kaampaň?! ? Tohle video vzniklo před pár dny bez tohoto záměru jen jako dokumentace dětí. Hodila jsem ho na Instáč a sem. Kdyby Tě tak slyšel (četl) můj přítel. Co tomu svým odporem k marketingu způsobuju vrásky na čele! Kéž bych jednou uměla něco, co se bude alespoň trochu podobat marketingu. Na kampaň si ani netroufám pomyslet. ?

 • Odpovědět Ajinka23 1.3.2017 at 9:49

  Cokoli co se houpe je super 🙂 teďko jsem se uplne nakazila houpacími sítěmi ve Vietnamu, tam ví jak odpočívat 🙂

  • Odpovědět TAMARKI 6.3.2017 at 9:57

   Ajinko, tak tomu rozumím. Byli jsme v Thajsku a tam je odpočinek jejich národní sport. Ale ty sítě mi přišly nepohodlné.

 • Odpovědět Alena Vyskočilová 1.3.2017 at 12:09

  Milá Tamarki:-)
  Mne sa závesné kreslo veľmi páči, až tak, že rozmýšľam o kúpe, preto mám otázku:
  aký je prepočet ceny na eurá a či sa v Tvojom e-shope dá zrealizovať platba zo zahraničia?

  • Odpovědět TAMARKI 7.3.2017 at 12:13

   Aleno, tak to mám radost. Pokud by Váš zájem trval, napište mi klidně do mailu a já zjistím dopravu na Slovensko. V tom by nebyl problém.

  Komentujte článek