Akce Inspirace Nábytek Soutěže

Závěsné houpací křeslo CHILLO

15.4.2017

Vypisovat už moc není třeba. 

Co jsem k tomu měla, napsala jsem v článku pár neděl zpátky. Od té doby se všechno dostává do pohybu. Konečně se s výrobou pomalu stěhuju do většího. V našem domě se s křeslama začínám rozpínat tak, že už je to neudržitelný. Mám radost, že budu trávit víc času v ateliéru, který jsem pro tento účel zařizovala. V srdci krásné Kroměříže, s výhledem na věžičky všeho, co je možné v ní obdivovat…

Nejenom dětem a Gydovi se uleví, když přestanou překračovat ty haldy materiálu. Cítím se trochu jako znovuzrozená, teda když odmyslím ty rozpíchaný a odřený prsty od výroby. Ale práce je to krásná. Když každý křeslo vyrábím, představuju si, kdo si tak asi v něm bude odpočívat, jaký knížky bude číst a jestli i jeho děti vymyslí to, co na něm dělají ty moje. Neměnila bych. Prozatím svou cestu pomalu nacházím. Učím se za pochodu s dětmi po boku. Není všechno hned.

Chtěla bych poděkovat Marti Mikytové, o které jsem vám tady už psala v mém předvánočním adventním kalendáři. Vybafla jsem na ni prosbu, zda by se mi mohla „houpat modelkou“. K mýmu údivu kývla. Nepřestává mě překvapovat, kde tahle holka bere čas a energii na všechno svoje počínání v rámci svojí značky MMMoje. K miminkovským hnízdečkům, textilním hračkám a doplňkům pro nejmenší děti stále rozšiřuje svoje portfóólio. Nedávno na nás vybafla s božanskýma porcelánovýma setama nadobí s autorskýma obrázkama, nechala udělat ňuňu brože a trička s autorským potiskem. Šije sukýnky pro malý i velký slečny, pohodlný trikošaty z autorských látek a vůbec. Nebere to konce, takže se raději mrkněte na její eshop osobně, to bych tu taky mohla sedět do rána.

No, takže jsme to nafotily. Původně jsme se měly sjet na kole, protože jsem jí při focení slíbila catering ve formě chlebíčků a dobrýho vína. Ještě, že počasí kolu nepřálo. Jelo se autama, pít se nemohlo. Marťa se při focení na křesle točila, takže by jí stejně bylo špatně. Já jsem se při finálním natáčení instalačního videa trochu zatočila a na videu je znát, že mi to i bez vína nesedlo. Tento amatérský prvek se ale Gyd při úpravě videa rozhodl nevypustit. Prý je to takový civilní a nestrojený.  No tak nevím. Opravný video jsem už natočit nestihla, už tohle bylo pátý v pořadí, pokaždé jsem trémou něco pokazila. Nejsem tip pro objektivy. Proto jsem na křeslo posadila Marťu.

Tak konec, nebudu už chodit kolem horké kaše, mrkněte, jak to dopadlo. Na mojom instagramovým profilu vám ještě postnu krátký a vtipný video, jak Marťa zvládla to zatočení. (Hned potom, jak zjistím, jak otočit video natočený na telefon naležato – známe, že.)

Jdeme na to.

No není fantastická?

Tip: podívejte se na moje květináče z pratelného papíru.

To moje slavný instalační video s ukázkou toho, jak jednoduchý je křeslo po doručení zavěsit a toho, jak nesnáším kolotočení, najdete v popisu křesla na shop.tamarki.cz.

A abych nezapomněla, připomínám, že slibovaná soutěž o tohle závěsný houpací křeslo CHILLO se blíží, takže buďte ve střehu. Užijte si Velikonoce tak, jak je vám to nejbližší.

Děkuju.

Může se vám také líbit

14 komentářů

 • Odpovědět Hana 15.4.2017 at 15:53

  Fotky jsou nadherny,at to porad bavi 😉

  • Odpovědět TAMARKI 15.4.2017 at 17:39

   Takovej optimista nejsem, ona je to celkem fyzická dřina. Pořád je potřeba se posouvat. Ale děkuju.

 • Odpovědět Alena Vyskočilová 15.4.2017 at 19:51

  Stále ho mám pred očami a hľadám mu miesto:-)

  • Odpovědět TAMARKI 16.4.2017 at 10:03

   Alčo, už se těším na vyrobu toho pro tebe. 😉

 • Odpovědět Maickosti 15.4.2017 at 21:30

  Krasa! To musi byt polezenicko, ach! 🙂 A modelce to taktez velmi slusi!

  • Odpovědět TAMARKI 16.4.2017 at 10:02

   Modelka to celý podtrhuje a leží i sedí se v něm fakt dobře.

 • Odpovědět Lucie 15.4.2017 at 21:59

  Super, Marki! 😉

 • Odpovědět Marcela - Nordic Passion 17.4.2017 at 14:53

  Je uzasny a vypada to, ze jste si to hezky uzily:-). Pekne svatecni odpoledne. M.

 • Odpovědět Veronika 19.4.2017 at 18:16

  Markétko, křeslo je fakt úžasný! Hodilo by se nám:-) Protože máme na trámech už dvě houpačky, prosím, chtěla bych vědět, jaké jsou rozměry zavěšeného křesla, nikde jsem to nenašla… Moc děkuju! Veronika

  • Odpovědět TAMARKI 27.4.2017 at 22:37

   Verčo, napsala jsem Vám rovnou email. A skládám poklonu za tu péči o sedm dětí. Obávám se ale, že všechny vás neunese, bude asi potřeba houpací rozvrh. 🙂 Buďte zdrávi!

 • Odpovědět lorriss 26.4.2017 at 13:19

  Právě jsme ho pověsili, prostřed obýváku:-) Střídáme se v něm s malým prckem. Těším se na pěkné počasí, až ho zavěsíme i na balkon:-)

  • Odpovědět TAMARKI 27.4.2017 at 22:34

   Lorriss, paráda! Tak ať už nám to slunce svítí. 🙂

  Komentujte článek